Workhub

Hakkımızda

1998 - Grubumuzun lokomotifi olan ve ülkemizde Tesis Yönetim Hizmetleri Sektöründe bir çok ilkleri gerçekleştiren Genel Enerji Teknik Hizmetler Ve Danışmanlık Ltd. Şti’ nin kuruluşu, Havalimanı Terminalleri,  İş ve  Alışveriş Merkezleri, Toplu Konut Siteleri gibi tesislerin teknik altyapı sistemlerinin işletilmesi ve bakım onarım hizmetleri verilmesi.

1999- Profesyonel Konut Site Yönetim Hizmetlerinin öncü şirketi TFM Hizmet ve İşletmecilik Tic. Ltd. Şti. kuruluşu, Toplu Konut Sitelerinin yönetilmesi, temizlik, bahçe bakım ve güvenlik hizmetlerinin verilmesi.

2003- Tescilli HandymanTURK markasıyla Banka Şubeleri, Süpermarketler ve Zincir Mağazaların  Mobil Bakım ve Onarım hizmetlerinin verilmesi. 

2005- Demir Güvenlik Hizmetleri San. ve Tic. Ltd. Şti. kuruluşu, 5188 sayılı Özel Güvenlik Kanunun çıkmasıyla İç İşleri Bakanlığından alınan yetki belgesiyle Özel Güvenlik  hizmetlerinin  verilmesi.

2009- Enerji Bakanlığından alınan Binalarda Enerji Verimliliği Danışmanlık (EVD) belgesiyle  yetkili olarak  Enerji Kimlik Belgesi (EKB) düzenlenmesi ve Enerji Etütlerinin yapılması.

2014- İstanbul Anadolu yakasında,  Konut  ve Ticari Gayrimenkul Geliştirme ve İnşaat Müteahhitliği işlerinin başlaması.

2018- Kendi mülkümüz  ve inşaat müteahhitliğini grup şirketlerimizin yaptığı 2.500 m²  workHUB Plazanın açılışı ve TFM Grup şirketlerimizin tek bir çatı altında toplanması.

2019- workHUB  olarak Hazır Ofis, Sanal Ofis, Toplantı Odaları, ve Paylaşımlı Ofis kiralama ve işletmeciliğine  başlanılması.

2019- Sarmaşık Kafe & Restoran markasıyla ilk restoranın açılışı, Restoran işletmeciliğiyle beraber workHUB Plazanın çim bahçesinde ve şık 5 adet kapalı salonunda yemekli ve yemeksiz her türlü organizasyonun yapılması.

2020- Tarımsal Gayrimenkul Geliştirme  ve Tarımsal Üretim  faaliyetlerine başlanılması. 

2023- Sarmaşık Balkon ve Bahçe Mobilya Mağazasının açılışı.

Whatsapp
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
WorkHub
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?