Workhub Blog

Sanal ofis kiralamanın avantajları

Sanal ofis kiralamanın avantajları

SANAL OFİSİN AVANTAJLARI

Geleneksel ofis kiralama fiyatlarının fazla olması ve fiziki bir ofise ihtiyaç duymayan girişicilerin son zamanlarda tercihi olan sanal ofis kiralama sistemi iş hayatınızı kolaylaştırmaktadır. Birçok iş grubunun kullanabileceği sanal ofisler, düşük maliyet ile işinde ilerlemeyi hedefleyen özellikle yeni girişimciler için prestijli bir yasal adres isteyenler için tercih edilmektedir. Fiziki ofise ihtiyacı olmayan, firmanız için gerekli yasal adrese sanal ofis aracılığı ile sahip olabiliyorsunuz. Üstelik sadece yasal adres değil aynı zamanda; kargo ve postalarınızın alınması, telefon karşılama hizmeti, hazır ofislerin, toplantı odalarının, coworking alanının kullanılması gibi ek hizmetlerden de yararlanabiliyorsunuz.

Peki sanal ofisin şirketinize katacağı avantajlar nelerdir?

PRESTİJLİ İŞ ADRESİ

Sanal ofis kiralamada en önemli kriterlerden biri Şerifali Ataşehir gibi  merkezi bölgede  bu hizmetin veriliyor olmasıdır. Şirketinizin prestiji ve markalaşma sürecinde oldukça önemli olan yasal adresi sanal ofis ile kazanmış olursunuz.

DÜŞÜK MALİYET

Sanal ofis yerine fiziki ofis kiralamalarında bütçenize dahil etmeniz gereken; tadilat tamirat, abonelik giderleri, mobilya gibi genel ofis giderlerini bir kenara bırakarak işiniz için gerekli yasal adrese düşük maliyetle sahip oluyorsunuz.

SEKRETARYA HİZMETİ

Sanal ofis kiralamalarınızda sekretarya hizmeti ile zamanı verimli kullanabilirsiniz. Firmanıza gelen kargo ve postaların alınması, telefonlarınızın karşılanması, gelen misafirlerinizin güler yüzle karşılanması, toplantı salonlarının hazırlanması gibi hizmetlerle sizler sadece işinize odaklanırsınız.

workHUB Sanal ofis ile Anadolu Yakasının en merkezi bölgesi olan Şerifali Ataşehirde  prestijli iş adresinin yanı sıra uygun fiyatlar ve profesyonel hizmet ile markalaşma yolunda sizlerin yanındayız.
Whatsapp
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
WorkHub
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?